O firmie

Firma „Tank-Rom” istnieje od prawie 30 lat. Przedmiotem działalności jest handel detaliczny i hurtowy paliwami płynnymi. Jest pierwszą profesjonalną firmą w Polsce objętą honorowym patronatem Grupy Lotos SA. Posiadamy staje paliw w trzech miejscowościach w powiecie konińskim.

Początek sprzedaży paliw przez naszą firmę miał miejsce w Roztoce, gdzie otworzyliśmy naszą pierwszą stacje paliw. Bardzo istotną datą w działalności „Tank-Rom” jest rok 1996, w którym podjęliśmy ścisłą współpracę z Rafinerią Gdańsk. Głównym celem tej współpracy było osiągnięcie wysokiej jakości kupowanego i sprzedawanego dalej paliwa poprzez sieć naszych stacji.

W roku 2000 powstała kolejna stacja paliw, w Licheniu która wpisała się jako jedna z pierwszych pod Patronatem Grupy Lotos w poczet obiektów określonych wg. nowych standardów europejskich. W efekcie jej modernizacji powstał nowoczesny i funkcjonalny obiekt wraz ze sklepem przemysłowym i stanowiskiem do sprzedaży LPG. Następnie, w drodze dalszego rozwoju powstała część gastronomiczna funkcjonująca w postaci baru.

W 2003 r. została oddana kolejna stacja paliw w Koninie, która w systemie Grupy Lotos określona jest mianem stacji partnerskiej. Stacja od samego początku swojego istnienia jest wyposażona w automatyczną myjnie szczotkową przystosowaną do pojazdów osobowych oraz busów.

Dzięki kolejnym inwestycją nasza firma uzyskała silną pozycję na rynku. Naszą rzetelność i wysoką jakość świadczonych przez nas usług potwierdza wiele certyfikatów.